Nawigacja

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

  • KOMUNIKAT !!!

  • KONKURS !!!

    Spisałeś się przez Internet? Pobierz unikatowy kod i zgłoś swój udział w loterii!

    Osoby, które zgłoszą kod do loterii wezmą udział we wszystkich6 losowaniach nagród I-ego stopnia (kart przedpłaconych o wartości 500 i 1000 PLN) orazw losowaniu finałowym o nagrodę główną – 14 lipca 2021 r.

    Pierwsze losowanie nagród I-ego stopnia już 7 maja 2021 r.

    Jak to zrobić? To proste:

    • Po wypełnieniu formularza spisowego pobierz unikatowy 10-znakowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii.

    • Zarejestruj otrzymany kod do 7 lipca 2021 r. na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

    • Oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS i sprawdź, czy wygrałeś!

    Nie zwlekaj, zarejestruj kod do 5 maja i wykorzystaj wszystkie 7 szans! Każdy zarejestrowany kod ma szansę na wygraną.

    Terminy kolejnych losowań i pozostałe szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

    W sprawie pytań dotyczących loterii prosimy o kontakt, numer 22 871 99 21 (infolinia czynnaw dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

  • KOMUNIKAT !

          W dniu 1 kwietnia 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021

       Powszechny spis ludności i mieszkań odbywa się co 10 lat i jest jedynym badaniem, które pozwala na pozyskanie szczegółowych informacji o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu, strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, a także o ilościowym i jakościowym stanie zasobów mieszkaniowych i budynkowych. Dane zebrane w ramach prac spisowych są wykorzystywane do opracowań, zestawień i analiz statystycznych, do tworzenia i aktualizacji przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego operatu do badań statystycznych.

       Udział w spisie ludności i mieszkań jest obowiązkowy. Pytania dotyczyć będą m. in. charakterystyki demograficznej i aktywności ekonomicznej osób, poziomu wykształcenia oraz stanu i charakterystyki zasobów mieszkaniowych. Dokładny zakres informacji zbieranych w NSP 2021 dostępny jest w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz.U. poz. 1775 z późn. zm.).

     Obowiązkiem spisowym objęte zostaną:

    • Wszystkie osoby fizyczne ( Polacy i cudzoziemcy) stale zamieszkałe oraz czasowo przebywające na terenie Polski;

    • Polacy przebywający czasowo za granicą;

    • Przedmiotem spisu są również mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami.

    Metody zbierania danych

    Podstawowa i obowiązkowa metoda - samospis internetowy

    poprzez formularz spisowy dostępny na stronie GUS https://spis.gov.pl od 1 kwietnia 2021 r.
     

    LOGOWANIE DO APLIKACJI SAMOSPISU

    Metody logowania

    Osoby fizyczne posiadające numer Pesel:

    • Krajowy węzeł identyfikacji elektronicznej

    • [PESEL] + [nazwisko_rodowe_matki]

    Cudzoziemcy bez numeru Pesel:

    • Odrębny tryb z wykorzystaniem emaila (potwierdzenie dostępu)

              
          W związku ze zbliżającym się Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 zostały rozpoczęte działania promocyjne, które są jednym z zadań Gminnego Biura Spisowego, którego Gminnym Komisarzem jest Wójt Gminy Stężyca. 

    Serdecznie pozdrawiam

    Sabina Kobiela

    p.o. Naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich - zastępca Gminnego Komisarza Spisowego w Stężycy

  • UWAGA !!!

    Poniżej dokument do pobrania w formacie PDF

  • UWAGA !!!

    NOWY HARMONOGRAM DOWOZÓW I ODWOZÓW

    OD 10.05.2021 DO 14.05.2021

    Dowozy:

    Mestwin 710

    Osiedle Zamkowisko – 720

    Pierszczewo – 725

    Sikorzyno – 735

     

    Odwozy:

    Gołubie – 1340

    Sikorzyno – 1345

    Osiedle Zamkowisko – 1400

    Pierszczewo  1405

     

    Uwaga: W związku z różną liczbą dowożonych dzieci możliwe są kilkuminutowe różnice.

  • UWAGA !!!

  • KOMUNIKAT !!!

  • KOMUNIKAT !!!

  • KOMUNIKAT !!!

  • WIELKANOCNE ŻYCZENIA

  • KOMUNIKAT !!! 

         Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19 od dnia 29 marca do 11 kwietnia 2021 zostaje zawieszona działalność przedszkola i oddziałów przedszkolnych w Zespole Kształcenia i Wychowania w Gołubiu. 

  • KOMUNIKAT !

     

       W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z 18.03.2021 roku od 22 marca 2021 do 11 kwietnia 2021 wszystkie zajęcia edukacyjne dla wszystkich klas odbywają się w formie zdalnego nauczania. 

    Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem technik nauczania na odległość na platformie Microsoft Teams według planu zajęć stacjonarnych. 

    Przedszkole oraz oddziały przedszkolne („Zerówki”)
    funkcjonują w formie stacjonarnej w szkole. 

    Dowóz i odwóz dla wychowanków „Zerówek” bez zmian. 

       Świetlica szkolna dostępna dla dzieci z klas I-III SP, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19 do godz.15:10

     

    Link do strony ministerstwa:
    https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wracamy-czasowo-do-nauki-zdalnej-w-szkolach  
    Tekst do pobrania:
     Zdalne_nauczanie_22_03_2021.pdf

  • ZDALNE NAUCZANIE !

    NAUCZANIE HYBRYDOWE W KLASACH 1-3 

    OD 15.03. DO 19.03.2021 

     

    Klasy 1-3 szkoły podstawowej zostają podzielone na 2 grupy: 

    Grupa 1 – Klasy 1A, 1B, 2B 

    Grupa 2 – Klasy 2A, 3A 

     

    Grupa 1 (1A, 1B, 2B) w poniedziałek (15.03.), wtorek (16.03) i środę (17.03) uczestniczy w zajęciach stacjonarnych w szkole. W czwartek (18.03) oraz w piątek (19.03) odbywają się dla tej grupy zajęcia zdalne na platformie Microsoft Teams według planu lekcji stacjonarnych. 

     

    Grupa 2 (2A, 3A) w poniedziałek (15.03.), wtorek (16.03) i środę (17.03) odbywają się zajęcia zdalne na platformie Microsoft Teams według planu lekcji stacjonarnych. W czwartek (18.03) oraz w piątek (19.03) grupa uczestniczy w zajęciach stacjonarnych w szkole. 

     

    Świetlica szkolna pracuje wg planu i jest dostępna dla uczniów uczestniczących w zajęciach stacjonarnych w szkole. 

     

    Dowozy i odwozy bez zmian.  

    Dokument do pobrania:

  • Dzień Kobiet !!!

    Marzec pięknie się wystroił, w kole między dziećmi stoi
    i gromadkę uśmiechniętą pyta: jakie dzisiaj święto?


    Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!

                                                                                      Fragm. z piosenki dziecięcej "Marcowy kwiatek".

    Serdeczne i szczere życzenia dla wszystkich Pań
     składa:

    Dyrektor szkoły wraz z panami !

  • Rekolekcje wielkopostne 2021

    W ramach REKOLEKCJI SZKOLNYCH, zachęcamy uczniów, oraz Rodziców do udziału w następujących przedsięwzięciach w kościele:


    ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
    - niedziela 14 lutego, godzina 1300,


    DROGA KRZYŻOWA
    - piątek 19 luty, godzina 1700,


    MSZA ŚWIĘTA - z kazaniem księdza rekolekcjonisty,
    niedziela – godzina Mszy Świętej do wyboru (800, 1000, 1100).

    INSCENIZACJA o świętym Józefie
    - piątek 19 marca, godzina 1700.

    Hasłem przewodnim tegorocznych rekolekcji jest: 
    "Święty Józef-patron dla każdego z nas". 
    
        Do zobaczenia na rekolekcjach.     
    
                                                                  Opracowała - Emilia Janowicz
      
    
  • Edukacja i zabawa w naszej szkole !

    Dzień 3 lutego 2021 r.  dla uczniów klas I-III  naszej szkoły upłynął pod wpływem wielu wrażeń i emocji.  
    Początek dnia rozpoczął się nietypową lekcją przyrody, na którą przybyły dwie alpaki z Fundacji „Zdrowie na Końskim Grzbiecie”. Uczniowie zapoznali się z pochodzeniem przedstawicieli wielbłądowatych, poznali budowę zewnętrzną oraz zwyczaje. Ponadto mogli nakarmić zwierzęta, pogłaskać i zabrać na spacer. 

    Kolejnym wydarzeniem w ramach zajęć języka kaszubskiego był udział w warsztatach garncarskich prowadzonych przez p. Pawła Selę. Artysta regionalny pokazał uczniom tajniki lepienia i zdobienia z gliny oraz nauczył jak lepić garnki na elektrycznym kole garncarskim. Dla naszych uczniów okazało się to prawdziwym twórczym wyzwaniem.

    Następną atrakcją było dekorowanie ciasteczek pod opieką p. Agnieszki Ganowicz-Rolbieckiej, gdzie każdy uczeń otrzymał pierniczek. Zadanie opierało się na zdobieniu kolorowym lukrem według własnej wyobraźni. Każdy pierniczek wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny.

    Po tak urozmaiconych zajęciach uczniowie udali się na ostatnie zajęcia – warsztaty kulinarne, gdzie każdy miał okazję stworzyć swoją ulubioną kanapkę. To był naprawdę fascynujący dzień!

    Opracowała - Kamila Czerwińska

  • REKRUTACJA 2021/2022

    Dokumenty do pobrania w zakładce - Rekrutacja 2021/2022

  • KONKURS !

    Uczniowie klas 4-8 wzieli udział w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno - Plastycznym.
    Życzymy powodzenia.

  • W szkolnym obiektywie - "nasi milusińscy" w szkole

    Grill na świeżym powietrzu - nie musimy przecież czekać do wiosny !

    Szkolne warsztaty przyrodnicze

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Gołubiu
    Sambora II 17 83-316
  • 58-684-37-03

Galeria zdjęć