Szkoła promująca zdrowie

Szkoła Podstawowa

• 18.06.2019 odbył się szkolny dzień sportu. Uczniowie mogli skorzystać z kul wodnych, strzelać farbą do puszek oraz zjeżdżać na dużej zjeżdżalni.

• W poniedziałek 17.06.2019 obchodziliśmy w naszej szkole dzień profilaktyki zdrowotnej. Uczniowie obejrzeli krótkie przedstawienia profilaktyczne w wykonaniu klas "0a" - "O zdrowiu na poważnie i wesoło" oraz szkolnego koła teatralnego "Palenie szkodzi zdrowiu". Wszyscy uczniowie wykonywali zdrowe i pyszne przekąski. Ponadto uczestniczyli w wykładzie Pani Dietetyk Niny Łangowskiej oraz pokazie pierwszej pomocy.

• W ramach programu Przedszkole Promujące zdrowie odbyły się warsztaty pt. "Chcemy być silni i zdrowi".

•  W ramach realizacji programu Szkoła Promująca Zdrowie odbyła się promocja zdrowia pod hasłem: JEDZ ZDROWO, ŻYJ KOLOROWO

• Zespół Kształcenia i Wychowania w Gołubiu
    Sambora II 17 83-316